Dneska nás vezla ráno Leeann do města. Šli jsme po Commonwealths place a hledali jsme (a našli) naší českou vlajku. Pak jsme šli do Questaconu, ale ten nás docela zklamal. Bylo to spíš místo na hraní pro děti, a těch tam bylo fůra. Ještě se nám vnutil nějaký děda a chtěl nám ukázat emu. Tak jsme se raději rychle rozloučili, aby si náhodou nechtěl povídat.
Pak jsme se vypravili na dlouhou cestu do státní mincovny. První část vedla mezi ambasádami, ale než jsme se k nim dostali, museli jsme přeběhnout několik dálnic.
Nakonec jsme mincovnu našli, ale to nejdůležitější (prohlídková galerie) byla zavřená. Tak jsme prohlídli co se dalo a samostatně jsme se přemístli autobusem do centra na oběd. V perfektně vypadající Japonské restauraci jsme si vybrali skvěle vypadající sushi jménem NIKU SOBA. Zcela neočekávaně nám přinesli plnou mísu polévky se spoustou masa a nudlí. A k tomu malé sushi. Nacpali jsme se k prasknutí.
Pak jsme procházkou došli zase k jezeru na výstavku o hlavním městě. Vrátili jsme se do města a protože v kavárně neměli kafe, tak jsme si dali pivo a Colu a čekali jsme na Leeann.
Večer jsme zase poseděli a popovídali u stolu.