Dneska ráno jsme i bez sluníčka vyrazili k moři, ale v bundách a čepicích. Vyfotili jsme si všechny papouchy a pelikány co tu mají. Prošli jsme se po nábřeží podél moře. Ve dvanáct jsme měli sraz s Petrem a Ančou a zase nastala žranice!!! V rybí restauraci jsme si dali grilovanou a smaženou rybu a P. + A. si objednali ústřice. Pak jsme každý z nás ochutnal jednu syrovou a jednu zapečenou se slaninou. Bylo dobré, ale Ivana říká: fish je fish.
Po kávě jsme jeli projet další pláže mezi hejno kakačáků. Po odpolední odpočinku jsme odjeli do vedlejšího města ze známými. Vlastně to ani nebylo město, ale v lese v pustině. Zajeli jsme autem do lesa a málem jsme se z té prdky už nikdy nevrátili. Nakonec nás zachránil jeden telefonát a zase jsme se našli. Noví známé se jmenovali Stano (Slovák) a Stefani (Anglicanka), kteří bydlí v příšerné garáži a vedle prý už 10 let staví krásný prosklený dům. Taky mají ochočené kukubary, které chytali uherák ve vzduchu, pak ho omlátili o zem a pak ho dnesli do hnízda mláčatům. Důležité bylo, že na venkovním ohništi uvařili výborný guláš. Pak odjíždíme zpátky na chatu.
Pustili jsme si na videu Světáky a poslouchali jsme, jak se venku nádherně rozpršelo. Prý tři měsíce nepršelo, ale co jsme přijeli, tak leje snad obden. Aspoň Anča má z toho radost!