Rybí trh

Tramtadá a vstáváme v půl devátý :-). V klídečku snídaně, a pak se jdeme ještě jednou podívat na ten úžasný rybí trh. Tentokrát beru místo foťáku kameru, tak uvidíme, co z toho vyleze. Zdržíme se necelou hoďku, a pak šup na autobus a frčíme na místní pláž. Dnes jsme si totiž vyhlásili odpočinkový den. A jen tak mimochodem, s tou paní, co mě doprovází, jsme dnes spolu dvacet osm let!!! Uznávám, že má se mnou obrovskou trpělivost.

Tak, jsme na pláži, medíme si na sluníčku, za námi se snaží animátoři. Lezeme do moře. No, že by to bylo zrovna kafe, to ne, ale dobrý. Pak padneme na lehátka a střídavě spíme, střídavě koukáme na letadla (já), střídavě po animátorech (Ivana). No, nepřipálil jsem si bachor? Připálil! Vypadám jak přerostlý pomodoro na caprese.

Pak jedeme domů, dáme si spršku a jdeme se projít na molo. Stihneme dva odjezdy nákladních parníků a divíme se, co se dá všechno dělat ve Smartu :-).

K večeři máme opět syrový maso a sejra z bizoní krávy. Pak nám před okny zaparkuje obrovskej nákladní parník a za ním vylézá oranžový měsíc. No co se dá dělat. Znova se oblékáme, bereme stativ a jde se fotit.

Po návratu dojíždíme fernet, balíme a jdeme spát. Zítra nás čeká přesun do města měst. Alíšek prozatím hlásí déšť, tak snad se mu to do zítřka podaří vyladit!

A na závěr dnešního psaní ještě video z toho báječného trhu: