5.den

20. 9. 2009

Ták a dneska vylézáme z pelechu už v půl devátý a po snídani začínáme balit. Pak hned jdeme odevzdat vstupní karty od hotelu, zaplatíme další skrytý poplatek (kurvy zrzavý) a pomalu jdeme na nádraží. V automatu kupujeme lístky a už uháníme vlakem směrem k Shipholu.
Na letišti se nejdříve zbavujeme kufrů, a pak jdeme courat po hale. Když procházíme kontrolníma rámama pasové kontroly, Ivaně začala pískat prsa. Teda kostice. Aspoň nějaká sranda, protože jsem si nechal palubní lístek poslat na mobil, ale nikoho to nerozhodilo. Ani pasovou kontrolu, ani holku co nás odbavovala u gejtu, ani letušku. Žádná sranda 🙂 .
Teč sedíme v letadle a čekáme na čas. Jestli to všechno klapne, tak přistaneme ve čtvrt na tři, zavoláme na GoParking, ty hned přijedou, vyzvedneme si auto a frčíme domů.
Doufám, že ty předcházející řádky nebudu muset opravovat 🙂 .
Tak a vypínám mobil, už se rozjíždíme:-)
Tak nic opravovat nemusím, ale jen doplním, že letíme s letadlem Fokker 70 (PH-JCH) z roku 1994 a startujeme z RWY 36C. Těsně před přistáním přichází letuška s lahví šampaňského na oslavu našeho 20. společného letu!

Amsterdam

Amsterdam

Fotky z dovolené vAmsterdamu jsou TADY

4.den

4.den

Vstáváme před devátou, posnídáme, trocha té hygieny a fernetu a šlapeme do brusírny diamantů. Cestou se stavujeme u internetu, zabukovat si nějaký epesní místa v letadle. Řada sedm se zdá dost super. Budeme sedět opět vlevo, jsou tu jen dvě židle, tak že se k nám...

3.den

3.den

Vstáváme ve třičtvrtě na sedm, není to přepis, opravdu vstáváme v 6:45. Po snídani vyrážíme na autobus číslo 172 a přesouváme se do vedlejší vesnice Aalsmeer na známou burzu květin. Jestli jsem o místní letištní hale psal, že je obrovská, tak jsem se hluboce spletl....

0 komentářů