Přesun do ŘímaVstáváme na budíka vpůl deváté, balíme a pochodujeme na snídani. Po jídle opouštíme pokoj, bagáž necháváme vrecepci a vyrážíme ještě na procházku kolem přístavu, kde pozorujeme spouštění lodě na moře. Potom už jdeme na autobus, který nás zaveze ke Králičí pláži. Určitě by se měla zapsat mezi Sedm divů světa. Dneska jsou pěkný vlny, tak se necháváme houpat a pozorujeme cvrkot. Já sebou pak šlehnu na písek a opaluju se a opaluju se, až mi málem shořeli nohy. Před čtvrtou se loučíme s rukama a mořem a vyrážíme k zastávce, aby nás bus opět dopravil k hotelu. Tam si bereme bagáž a přistaveným autem odjíždíme na letiště.
Ihned se odbavujeme, abychom se zbavili kufru, Ivana žádá místo u okna, číča za přepážkou kývá a podává nám sedadla D a E. No, asi nepoletí A320, ale MD82. Pak je to tedy vpořádku. Jenže, přiletěl Airbus (I-BIKF) a my jsme seděli do uličky a veprostřed. Naštěstí do Říma letělo asi jen čtyřicet lidí, tak že jsme si vklidu přesedli k oknu. Abych tu holčinu jen nehaněl, dala nám místa vbusiness třídě, tak že paráda.
Let probíhal klidně, kufr jsme na letišti měli za chvilku. Bohužel nám těsně před nosem frnknul vlak, tak jsme museli čekat půl hodiny na další.
No to už ale vystupujeme na Termini, Ivana má strach, abychom se s Bobešem a Lůcou neminuli jako loni. Zastavíme, otevřou se dveře, a tam Honza s Luckou. No paráda. Do hotelu to máme kousek, odkládáme zavazadla a jdeme na procházku nočním Římem zakončenou vydatnou večeří. Na hotel se vracíme po půlnoci, kopnu do sebe fernet a spím. A všichni ostatní taky.