Dnes jsme frčeli do známého autobazaru, jehož tváří je herec Marek Vašut. Ano, je to Štěpánek Auto. Místo popisování dnešního dobrodružství, vkládám mail, který jsem po návštěvě odeslal managementu bazaru:

Zbytečná cesta, aneb jak Štěpánek Auto přichází o peníze!

Dobrý den,
prohlídku auta jsem si zamluvil na dnešní odpoledne. Do bazaru jsem dorazil před čtvrtou hodinou. Po krátké prohlídce areálu jsem oslovil prodejce, který ochotně přinesl klíčky od auta.
Auto nastartoval, vyndal servisní knížku a tím co by prodejce skončil:-) Když jsem chtěl vidět kompresor, který mají tyto vozy místo rezervy, chvilku hledal za sedačkami, pak jsem mu poradil, že ho najde tam, kde má spolujezdec nohy. Místo sice našel, kompresor ne.
Mezitím, co on hledal, jsem zjistil, že auto nemá inzerovanou automatickou převodovku, ale převodovku sekvenční. Chvilku mě přesvědčoval, že to je automat, ale nakonec uznal že není. Mezi tím jsem omrknul vedle stojící Smarty, mají oba automatickou převodovku. Čekal jsem, že mi je zkusí nabídnout. Nedočkal jsem se. Zřejmě se živí něčím jiným, než prodejem automobilů. A když mezitím spuštěný motor začal vydávat klepavé zvuky připomínající zvuk zajeté mlátičky, ani jsem se na ně již neptal a nabídku na svezení jsem již odmítl!

Rozhodně Váš autobazar nebudu nikomu doporučovat!

Karel Řehák