Do Prahy, do Prahy, na Vojtka jedeme do Prahy!

30. 4. 2012

Divadlo HyberniaJo, konečně je to tady! Půl roku ležely lístky na koncert Mariana Vojtka v šuplíku, abychom je vytáhli právě toto pondělí. Už od rána svítí sluníčko v předtuše úžasného dne. Z Pato vyrážím do Loun pro svou drahou polovičku do práce. Než se zabalí, ukazuje mi Šárka, kde se všude spálila na lodích. Cesta do Prahy v pohodě, žádný zácpy. Nejdříve jedeme ke Kubovi do bytu, kde nakládáme bordel po rekonstrukci. Je toho plný auto. Pak se přemisťujeme do Flóry, kde nám náš hodný synáček Kubíček zajistil parkování v podzemních garážích bez placení.

Metrem pak jedeme na Náměstí Republiky, a odtud jdeme do hotelu Clarion, kde nám náš druhý hodný synáček Honzíček zajistil bezplatné ubytování. Převlékáme se z tepláků do skoro kvádra a vyrážíme. Cestou si ještě kupujeme něco na zub, abychom nepadli hlady, než bude raut. Přicházíme akorát, ještě stíháme kávičku a vínečko.

Udeřila sedmá, koncert začíná. Tentokrát Vojtka doprovází orchestr Jiřího Škorpíka, a řekl bych, že je lepší než ten, co ho doprovázel posledně.

Koncert byl, tak jak se předem očekávalo super. Ze začátku měl trošku trému, ale čím více zpíval, tím rychleji z něj padala. Jako hosté vystoupili Monika Absolonová a Tomáš Savka. Na závěr několikrát děkovačka ve stoje, dárečky, kytičky. Jo, opravdu se koncert povedl. Po skončení se nikam neženeme a v klidu čekáme, až přebyteční návštěvníci opustí foajé divadla. Pak se rozjíždí raut. Spousta jídla, pití:-) Po půlnoci sice došlo pivo, ale nevadí, becherovka ještě je :-). Když jsem si odskočil na záchod, hodila Ivana řeč s Marianem na téma tréma při koncertě.

Na budovu divadla se promítala obrovská fotka Mariana, která měla začít hořet. Chvilku to trvalo, ale nakonec se to povedlo.

Tady je pár (mizerných) fotek.

A tady je krátké video z rautu, za pozornost stojí Marianovo taneční kreace.
http://www.youtube.com/watch?v=Koz1oeYcHbU
A tady ukázka z koncertu.

Změníme adresu!

Změníme adresu!

Tak jo, už po několikáté jsme v krátké době v Praze (neděle, 8. května 2022). A tentokráte jedeme do Karlína. Do Fóra Karlín. Parkujeme na Florenci, a těch pár metrů jdeme pěšky. Vstupenky máme VIP, a tak v klidu míjíme frontu, která začíná cca 200 metrů od vchodu. Až...

Koupili jsme vlak!

Koupili jsme vlak!

Tak jsme koupili vlak, paní Müllerová! Tedy, on to není úplně vlak, jako spíš vagón. I když, on to vlastně ani není vagón, jako spíš jeden oddíl ve vagónu. Ale to není obyčejný oddíl, je to začarovaný oddíl (tak trochu ukradeno z filmu S tebou mě baví svět, stejně...

Zase v divadle

Zase v divadle

Čtvrtek, 14.4.2022: nadcházející víkend začínáme již ve čtvrtek odpoledne. Opět jdeme do divadla, ale tentokrát v Praze a do Studia dva, které je v paláci Fénix. A protože budeme v Praze spát, máme naplánované akce i na pátek. Jedeme se nejdříve ubytovat do Kněževsi,...

0 komentářů