Čtrnáctý den

15. 7. 2005

Dneska jedeme do západního Německa, do muzea dobývání rud. Hranice projíždíme bez zastavení a za chvilku zastavujeme u těžní věže. Ale prd, dělaj tam knoflíky a ne rudu. To je metafór :-))) Tlumočnice zjišťuje, že musíme jet ještě dál, ta šipka na muzeum je tam jen proto, že je hezká. Asi po třech kilometrech dorážíme do skanzenu. Je pátek, je zavřeno! Ale to nás, stálé návštěvníky zavřených expozic nemůže rozházet. Kuba se sveze na závodním praseti a jedeme na Komáří vížku.
Před náma tam dorazil zájezd důchodců (2 autobusy). Mají na prohlídku jednu hodinu. 2×15 jízda, 2×20 fronta, nestíhaj:-) Lanovka tak drncá, že jedný babičce vypadli zuby a jednomu dědovi umělé oko, jak se nakláněl dolů. Kuba dělal na lanovce pštrosa. Nahoře si dáváme občerstvení, procházku a jedem dolů. Ivana se nás snaží předjet, ale prd.
Závěr dne je tradiční. Pečeme!

Dovolená 2005 (I.)

Fotky z letní dovolené. Hlavní tábor byl vybudován v PATO, odkud se hvězdicově vyráželo na výlety. Fotky jsou tady!

Patnáctý den

Vyrážíme na rozhlednu na Hoře sv. Kateřiny. Výhled je OK. Pak se dva členové výpravy vydávají na houby. A houby. Potom se jedeme podívat na větráky na Novou Ves. Jsou tam dva kousky vysoké 60 metrů a vrtule mají průměr sedmdesát pět metrů. Nikde žádnej chcíplej pták,...

Třináctý den

Dnes máme sanitární den, zůstáváme doma a staráme se o nemocného hafíka. Večer jdu do šantánu, pak pečeme maso.