2020

4 Tenoři

Do začátku zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

12. 12. 2020 – 13. 12. 2020

Peking

4 Tenoři

4 Tenoři poprvé společně zazpívali ve Foru Karlín na podzim 2017 pod taktovkou dvorního dirigenta Andrei Bocelliho, Maestra Marcella Roty. O 3 roky později jsou zpátky s debutovým albem a oslavou českých Vánoc.
Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo zazpívají muzikálové árie, hity Karla Svobody a písničky z nového alba. Nebudou chybět koledy a nejznámější vánoční písně. Doprovází Unique Quartet a orchestr 4 Tenorů vedený Františkem Krtičkou. Speciální hosté budou brzy oznámeni.
Seskupení 4 Tenoři patří k nejúspěšnějším domácím interpretům současnosti. Po vyprodaném turné 21 koncertů a singlech Už z hor zní zvon a Mně sílu dáš vydávají na podzim 2019 debutové album filmových a muzikálových hitů.

Su-čou

Spíme v penzionu V Maštali

Penzion V Maštali se nachází v bývalém zemědělském stavení v obci Kněževes, 15 km od centra Prahy a 3 km od letiště Ruzyně. Ubytování se vyznačuje staročeským stylem s klenutými stropy a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi i vlastní restauraci.
Součástí všech pokojů je koupelna i posezení. Pro hosty je připravena také společná kuchyň a pračka. V penzionu je úschovna jízdních kol a hosté mohou parkovat zdarma na veřejném parkovišti přímo před budovou.
Penzion V Maštali má zahradu plnou zeleně s grilem i dětským hřištěm. V místní restauraci jsou připravovány tradiční pokrmy české kuchyně a v nabídce jsou zahrnuté i teplé a studené nápoje.
Přímo před budovou je autobusová zastávka s pravidelným spojením na letiště. Za příplatek lze zajistit dopravu na letiště i taxíkem. Penzion V Maštali stojí 800 metrů od vlakového nádraží Kněževes, 20 minut jízdy od pražské Zoo a 6,5 km od přírodního parku Šárka.
Na hrad Okoř je to 7 km a golfové hřiště Motol je odsud vzdálené 10 km. Hrad Karlštejn a stejnojmenné golfové hřiště jsou ve vzdálenosti 28 km. Ubytování leží 13 km od aquaparku Kladno a 37 km od hradu Křivoklát.

Fórum Karlín, Praha

Panzión V Maštali, Praha

Lenka Nová

Do začátku zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

12. 11. 2020 – 13. 11. 2020

Peking

Dopisy Tour: Lenka Nová

Největší koncert dosavadní sólové kariery Lenky Nové bude součástí turné k novému albu Dopisy. Koncert se ponese v podobném duchu, na jaký jsou fanoušci této zpěvačky zvyklí a doprovodí ji kapela ve složení Petr Malásek – piano, Josef Štěpánek – kytary, Rasťo Uhrík – basa a Miloš Dvořáček – bicí. Kromě písní z nového alba, zazní také již osvědčené písně z pera Michala Horáčka, i písně ze starších Lenčiných alb. Intimní atmosféru koncertu pak podtrhne Eve Quartet. Lenka Nová slibuje i jejímu srdci blízkého, speciálního hosta.

Fórum Karlín

Marian Vojtko

Do začátku zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

17. 7. 2020 – 18. 7. 2020

Peking

Marian Vojtko

Muzikálový a operní zpěvák, původem ze Slovenska, držitel Ceny Thálie 2010 v kategorii Opereta, muzikál a jiný hudebně-dramatický žánr, v současné době ve stálém angažmá v pražských divadlech Broadway a Hybernia. Svou všestrannost uplatňuje i v operetách Čardášová princezna a Polská krev, uváděných Hudebním divadlem Karlín. V prosinci 2010 vyšlo Marianovi první sólové album.

Su-čou

Spíme v hotelu U Císaře

Hotel U Císaře naleznete v centru Mělníka, jen 400 metrů od soutoku Vltavy a Labe, který přitahuje velké množství turistů. Moderní hotel nabízí svým hostům komfortní ubytování v 10 útulně zařízených pokojích a 2 VIP pokojích s rozlehlou terasou a krásným výhledem do zahrady nebo na město. K příjemnému posezení slouží udržovaná zahrada, na které si mohou bezpečně hrát děti. Chutné stravování nabízí restaurace U Císaře, která své hosty mile překvapí přívětivými cenami. Těšit se můžete i na staročeskou lázeňskou proceduru v pivních lázních středověkého sklepení. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu.

Hotel U Císaře

Madeira

Do začátku zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

19. 6. 2020 – 26. 6. 2020

Peking

Madeira

Madeira (portugalsky Ilha da Madeira) je portugalský ostrov ležící v Atlantském oceánu asi 580 km západně od pobřeží Maroka a 980 km jihozápadně od Lisabonu. Je součástí Madeirského souostroví, jež tvoří součást Makaronézie. Na rozloze 750,7 km² podle údajů Národního svazu obcí Portugalska žilo v roce 2006 244 286 stálých obyvatel, z toho 100 847 obyvatel v hlavním městě Funchal. Celé souostroví má status portugalské autonomní oblasti (od r. 1976) a jako takové patří do Evropské unie. Administrativně je ostrov rozdělen na 10 okresů (municipios).

Su-čou

Funchal

Funchal (čti Funšal) je portugalské město na ostrově Madeira, hlavní město autonomní oblasti Madeira. Podle údajů z roku 2006 se město rozkládá na ploše 75,7 km² a žije v něm 100 847 obyvatel. Název města pochází od portugalZarco a jeho lidé se po roce 1419 usídlili v Câmara de Lobos. Roku 1421 založili nedaleko odtud osadu Funchal. Díky své geografické poloze a výhodnému umístění jejího přístavu se toto místo brzy stalo centrem rozvoje ostrova. Roku 1440 byla Madeira rozdělena na takzvané kapitánie, přičemž fuchalská kapitánie byla roku 1450 svěřena Zarcovi. Roku 1508 byl Funchal povýšen na město.
Význam města se projevil zakládáním významných staveb. Zpočátku se mše konaly v malé kapli Santa Catarina, nejstarší církevní stavbě na ostrově, kterou dnes najdeme ve stejnojmenném parku v centru města. V letech 1492 až 1497 proběhla stavba kostela a kláštera Santa Clara. V devadesátých letech 15. století také začala stavba katedrály Sé, dokončené roku 1514 (věž dostavěna 1518).
Bohatnoucí město lákalo piráty, proti kterým nebylo dostatečně chráněno. Proto byly postupně vybudovány 4 pevnosti.

Letíme s Smartwings

Jezdíme s

Su-čou

Apartmán v Funchal

Villa SCIROCCO Madeira – Ocean View se nachází ve městě Machico, 21 km od Santany. Vila nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a mají dlážděné podlahy, jídelní část a plně vybavenou kuchyň s varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou, ledničkou a rychlovarnou konvicí.

V okolí se lze věnovat pěší turistice.

Apartmán je vzdálený 21 km od města Funchal a 26 km od São Jorge. Na mezinárodní letiště Cristiana Ronalda Madeira je to od ubytování Villa SCIROCCO Madeira – Ocean View 3,5 km. K dispozici je bezplatná doprava na letiště.

Funchal

Penzion pod Hlavaticí

Do začátku zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

15. 5. 2020 – 17. 5. 2020

Peking

Český ráj

Chráněná krajinná oblast Český ráj je nejstarší chráněnou krajinnou oblastí v Česku. Vyhlášena byla roku 1955 a v roce 2002 došlo vládním nařízením k jejímu rozšíření o oblast Maloskalska a Prachovských skal. Zaujímá území o rozloze cca 181,5 km². Při 50. výročí byl Českému ráji přidělen status Globální geopark UNESCO. CHKO se rozkládá na území tří krajů a čtyř okresů – Královéhradecký kraj (okres Jičín), Liberecký kraj (okresy Semily a Jablonec nad Nisou) a Středočeský kraj (okres Mladá Boleslav).

Su-čou

Turnov

Turnov se rozkládá jihozápadně od rozhraní dvou geologicko-geografických celků Českého masívu. Od severu jeho katastr vybíhá téměř až do Ještědsko-kozákovského hřbetu, jímž si řeka Jizera prodírá cestu od Železného Brodu a Malé Skály úzkým údolím, na jehož dně na pravém břehu leží části Loužek a Dolánky u Turnova. V Dolánkách ústí do Jizery zprava Vazovecký potok. Vazovecký potok odděluje od Jizery vyvýšenina s osadami Kobylka a Bukovina, strmě spadající k Jizeře. Les Na hranicích u Bukoviny je rezervací, kde je chráněna především přeslička obrovská.

Západní část města se zprvu strmě zvedá nad Jizeru (Daliměřice, Hrubý Rohozec) a Vazovecký potok (Malý Rohozec, Mokřiny), pak už jako plošina přerušená jen mělčím údolím Odolenovického potoka, klesá k Jizeře u Nudvojovic. Tato část je přechodem k Ralské pahorkatině, která již morfologicky přísluší České křídové tabuli. Nejjižněji se přimyká k Turnovu Mnichovohradišťská kotlina.

Su-čou

Penzion pod Hlavaticí

Tento útulný penzion naleznete přímo na začátku Zlaté stezky Českého ráje. Penzion rodinného typu se nachází pod Hlavatickou rozhlednou a cca 1 kilometr od hradu Valdštejn. Penzion nabízí ubytování až 27 hostům ve dvou až čtyř lůžkových pokojích a jednom apartmánu.

Ubytovaní hosté mohou využít široké nabídky masáží poskytovaných na objednávku přímo na penzionu,term paper writing dále pak pro zdatnější hosty nabízíme projížďky na koních po Českém ráji.Z oken většiny pokojů je nádherný panoramatický výhled na celé okolí města Turnova a při jasném počasí lze dohlédnout až na rozhlednu Kozákov.

Vyjížďky na koniV letních měsících si tento výhled mohou užít také výletníci, kteří prochází po cestě kolem penzionu a mohou využít možnost venkovní terasy, který nabízí odpočinek a posílení do dalších cest. Součástí terasy je také dětské hřiště, které Vaše děti rozhodně ocení.Využijte ubytování v Českém ráji na maximum společně s penzionem Pod Hlavaticí.

Penzion pod Hlavaticí

Kat Mydlář

Do začátku zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

10. 4. 2020

Peking

Kat Mydlář

an Mydlář – pověstmi opředený kat se narodil v královském městě Chrudimi. Přerušil svá studia v Praze, aby paradoxně později zde, v hlavním městě Českého království, z lásky vykonával po dlouhá léta opovrhovanou, přesto výnosnou katovskou činnost. Ve své funkci působil v rudolfínské Praze, do které se sjížděli vyslanci z nejrůznějších končin Evropy. Pobývaly tu významné osobnosti vědy, umění, ale i šarlatáni, šejdíři a podvodníci. Postava kata Mydláře byla opravdu osudově spojená s národním traumatem, byť reálná. O životě mistra popravčího toho moc nevíme. Slavným se stal až po popravě všech sedmadvaceti rytířů a měšťanů 21. června 1621, neboť právě na něm bylo vykonání rozsudku. Podobná poprava se nekonala dosud nikde. Jméno pražského kata se rozlétlo Evropou. Na trzích se prodávaly “zaručeně pravé” meče s vyrytými jmény popravených nebo s Mydlářovým monogramem.

Divadlo Brodway

Lenka Nová

Do začátku zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

17. 3. 2020 – 18. 3. 2020

Peking

Petr Hapka a jeho potměšilí hosté

Hudební tvorba Petra Hapky patří ke špičce v Česku. Speciální koncertní program připomene jeho písňovou tvorbu pro Hanu Hegerovou, zazní také řada skladeb pocházejících ze spolupráce s Michalem Horáčkem i filmové melodie. Písně Petra Hapky vždy interpretovala celá řada interpretů. V Měšťanské besedě v Plzni vystoupí Hana Holišová, Jan Maxián, Lenka Nová, František Segrado a Jan Sklenář, které doprovodí 5 členný orchestr sólistů v nastudování Petra Maláska.

Su-čou

Spíme v hotelu Slovan

Tříhvězdičkový hotel v centru Plzně v parkové zóně v blízkosti význačných historických památek. Hotel, postavený v letech 1890 – 1893, nabízí ubytování v prostorách s neopakovatelnou atmosférou v jedno a dvoulůžkových pokojích s kompletním příslušenstvím.

Nekuřácká restaurace s výtečnou českou a mezinárodní kuchyní má kapacitu 110 míst, stylový salónek pro svatby, oslavy a hostiny 25 míst, svá vozidla můžete bezpečně zaparkovat v uzavřeném areálu hotelu.

Hotel Slovan výborně zapadá do udržované soustavy parků přímo v centru města. Jediněčným způsobem tak můžete spojit ubytování v historicky cenném objektu, umístěném v zeleni se snadnou dostupností všech významých míst metropole.

Měšťanská beseda, Plzeň

Mireille Mathieu

Do začátku zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

7. 3. 2020

Su-čou

Mireille Mathieu

Narodila se v Avignonu ve Francii jako nejstarší ze čtrnácti dětí v chudé rodině kameníka. Poprvé zpívala již ve čtyřech letech v kostele. Prvního hudebního vzdělání se jí dostalo v 15 letech u profesorky zpěvu Laury Collierové.

Přestěhovala se do Paříže a začala spolupracovat s manažerem Johny Starkem. Dne 21. listopadu 1965 se poprvé objevila na televizní obrazovce s budoucím hitem Mon Credo. Zpívala společně s orchestrem Paula Mauriata. Texty jí psal André Pascal. Zároveň dále studovala zpěv, hudbu, tanec, francouzštinu a angličtinu. Dostavila se popularita. Bývá často přirovnávána ke svému idolu Édith Piaf.

V roce 1966 vydala své debutové album En Direct de L’Olympia. Kromě Francie a Evropy se stala populární i ve Spojených státech a v Kanadě. Při svém turné v Severní Americe vystupovala ve známých show a zpívala společně s Frankem Sinatrou a Deanem Martinem.

Její písně Acropolis adieu či Santa Maria de la Mér se staly klasikou. Jí zpívaná francouzská verze balady Roye Orbisona Blue Bayou je pokládána za jednu z nejlepších. Později se jejím dvorním textařem stal Eddy Marnay, který psal texty i pro Édith Piaf.

Peking

Kongresové centrum Praha

Kongresové centrum Praha prošlo v posledních letech a měsících výraznými změnami, díky kterým drží pevný krok se stále se vyvíjejícími technologickými novinkami, které jsou pro pořádání akcí světové úrovně nezbytné. Naší dlouhodobou vizí je patřit mezi TOP 10 kongresových center v rámci Evropy a udržet si pozici TOP 1 mezi kongresovými centry v ČR.

Kongresové centrum

Tarzan

Do začátku zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

21. 2. 2020 – 22. 2. 2020

Su-čou

Tarzan

Muzikál, který vás vezme na nezapomenutelnou cestu džunglí. Slavný příběh mladého muže, který hledá své kořeny a najde lásku svého života.
Jeden z nejslavnějších dobrodružných a milostných románů světa a jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů v Divadle Hybernia!
Muzikál TARZAN se světovými hity Phila Collinse, který byl za skladbu You will be in my heart nominován na cenu Grammy a píseň získala Zlatý globus a Oscara.
Muzikál vznikl pro filmové studio Walt Disney a pro Theatrical Broductions na Broadwayi v New Yorku. Dále byl úspěšně uváděn na dalších scénách v Anglii, Německu, Nizozemsku, USA, Švédsku…
Tarzan je nejzpracovávanější knižní, televizní a filmovou postavou.
Režisér Libor Vaculík se po mnoha úspěšných muzikálech zaměří na broadwayskou špičku. Scénograf Petr Hloušek promění Divadlo Hybernia v džungli, atmosféru kostýmně podpoří Roman Šolc a za pomoci choreograficko-akrobatického tandemu Ivany Hannichové a Jana Kohouta se v jedinečné a specifické řeči muzikálu ocitne divák uprostřed skutečné džungle. Dirigentem třináctičlenného orchestru bude Libor Kapras.

Su-čou

Spíme v penzionu V Maštali

Penzion V Maštali se nachází v bývalém zemědělském stavení v obci Kněževes, 15 km od centra Prahy a 3 km od letiště Ruzyně. Ubytování se vyznačuje staročeským stylem s klenutými stropy a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi i vlastní restauraci.

Součástí všech pokojů je koupelna i posezení. Pro hosty je připravena také společná kuchyň a pračka. V penzionu je úschovna jízdních kol a hosté mohou parkovat zdarma na veřejném parkovišti přímo před budovou.

Penzion V Maštali má zahradu plnou zeleně s grilem i dětským hřištěm. V místní restauraci jsou připravovány tradiční pokrmy české kuchyně a v nabídce jsou zahrnuté i teplé a studené nápoje.

Přímo před budovou je autobusová zastávka s pravidelným spojením na letiště. Za příplatek lze zajistit dopravu na letiště i taxíkem. Penzion V Maštali stojí 800 metrů od vlakového nádraží Kněževes, 20 minut jízdy od pražské Zoo a 6,5 km od přírodního parku Šárka.

Na hrad Okoř je to 7 km a golfové hřiště Motol je odsud vzdálené 10 km. Hrad Karlštejn a stejnojmenné golfové hřiště jsou ve vzdálenosti 28 km. Ubytování leží 13 km od aquaparku Kladno a 37 km od hradu Křivoklát.

Divadlo Hybernia

Penzion V Maštali

Nejslavnější České muzikály

Do začátku zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

18. 1. 2020 – 19. 1. 2020

Su-čou

Nejslavnější České muzikály

Zazní největší muzikálové árie Karla Svobody a Michala Davida. Není snad nikdo, kdo by neznal megahity jako Jsi můj pán, Teď královnou jsem já, Asi do věží nebo Lásko má já stůňu. Tyto hity a mnohé další si zazpívají největší hvězdy českého muzikálu.

Na jedinečném koncertu vystoupí Lucie Bílá, Daniel Hůlka, Josef Vojtek, Marian Vojtko, Helena Vondráčková, Petr Kolář, Jan Kopečný, Vojtěch Drahokoupil, Michaela Gemrotová, Radka Fišarová a další.

Za doprovodu více než stočlenného orchestru se zaposloucháte do největších hitů z muzikálů Dracula, Monte Cristo, Golem, Noc na Karlštejně, Kleopatra, Tři mušketýři, Angelika a Muž se železnou maskou.

„V Čechách jsou prakticky dva legendární skladatelé muzikálů, a to Karel Svoboda a Michal David. Rozhodli jsme se uspořádat tento koncert a spojit dvě věci – poctu s charitou. Tento jedinečný koncert bude poctou těmto dvěma velikánům českých muzikálových árií,“ sdělil nám producent Oldřich Lichtenberg.

„Jedinečná příležitost jak vidět během jednoho večera největší muzikálové hvězdy a slyšet na jednom podiu ty nejznámější skladby. Prostory O2 areny umožní velkolepou produkci doplněnou tanečními vystoupeními, atraktivní scénou a více než stočlenným orchestrem. Ojedinělá hudební show uspokojí jistě nejen milovníky muzikálů,“ dodává producent Jan Hruška.

Su-čou

Spíme v penzionu V Maštali

Penzion V Maštali se nachází v bývalém zemědělském stavení v obci Kněževes, 15 km od centra Prahy a 3 km od letiště Ruzyně. Ubytování se vyznačuje staročeským stylem s klenutými stropy a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi i vlastní restauraci.

Součástí všech pokojů je koupelna i posezení. Pro hosty je připravena také společná kuchyň a pračka. V penzionu je úschovna jízdních kol a hosté mohou parkovat zdarma na veřejném parkovišti přímo před budovou.

Penzion V Maštali má zahradu plnou zeleně s grilem i dětským hřištěm. V místní restauraci jsou připravovány tradiční pokrmy české kuchyně a v nabídce jsou zahrnuté i teplé a studené nápoje.

Přímo před budovou je autobusová zastávka s pravidelným spojením na letiště. Za příplatek lze zajistit dopravu na letiště i taxíkem. Penzion V Maštali stojí 800 metrů od vlakového nádraží Kněževes, 20 minut jízdy od pražské Zoo a 6,5 km od přírodního parku Šárka.

Na hrad Okoř je to 7 km a golfové hřiště Motol je odsud vzdálené 10 km. Hrad Karlštejn a stejnojmenné golfové hřiště jsou ve vzdálenosti 28 km. Ubytování leží 13 km od aquaparku Kladno a 37 km od hradu Křivoklát.

O2 Aréna

Penzion V Maštali