Odjíždíme na dvoudenní výlet. Ivana se loučí s babičkama u vrátek, dojemné:-). První zastávka je opět v Praze na letišti. Jenže nás čekalo nemilé překvapení. Na místo, aby se přistávalo na dráhu dvacetčtyři a startovalo na šestku (jako posledně), to bylo dnes obráceně, tak že fotky nic moc. Pak se přesouváme do centra Prahy do paláce Flora, do IMAXu, tedy do 3D kina. Ještě před začátkem představení se pořádně posilňujeme. Máme objednané lístky na film Žraloci. U vchodu dostáváme speciální brýle. Promítá se na plátno 20 x 25 metrů. A opravdu, žraloci, medúzy a jiné mořské potvory se proplouvají mezi námi. Ivana statečně uhýbá:-)
Po skončení frčíme na Hrádek. Děti připravují plány, jak půjdou brzo spát, co tam vlastně budeme dělat takovou dobu, nikoho tam neznají, nikdo nezná je:-).
Ale dopadlo to dobře, nakonec se poznali! Jo a k večeři jsou super řízky a super studený pivo a super nálada. Večer se jdeme sprchovat a Ivana všem sděluje, že neteče teplá voda. Nakonec se ukázalo, že točila ventilem u topení!
Ráno nám Verča připravila superiózní snídani a posilněni vyrážíme směrem Patokryje. Cestou se ještě stavujeme na hřbitově a v Praze u Mekáče.
Doma na nás čeká hafík a studený pivo v lednici!!!