Jižní Morava

Začátek

23. září 2021 od 08:00

Konec

25 září, 2021 do 20:00

Kategorie

Dovolená

vinice

Popis

V roce 2013 jsme se pustili do rekonstrukce rodinného vinného sklepa s cílem vytvořit místo pro odpočinek a pohodové setkávání s přáteli u dobrého vína.
Nyní bychom Vás chtěli na toto místo pozvat.
Ubytování je rozděleno na dva samostatné apartmány každý s vlastním vchodem, koupelnou a kuchyňským koutem. Kapacita Apartmánu I. je pět osob + přistýlka, kapacita Aparmánu II. je šest osob + přistýlka. Za objektem se nachází terasa k posezení a letnímu grilování, k dispozici je na půjčení gril a součástí objektu je také zamykatelná úschova pro kola. Celá budova se nachází nad historickým vinným sklepem z období osídlení původního obyvatelstva Jevišovky Moravských Chorvatů. Nyní je připraven sloužit k posezení a ochutnávce místních vín.
Rádi Vám nabídneme jak týdenní tak i víkendový pobyt.
Vinný sklep se nachází v klidné části obce, v sousedství dalších vinných sklepů, kapličky a in-line stezky. Prostředí je tedy vhodné jak pro partu cyklistů, tak pro rodiny s dětmi. Za prozkoumání stojí i stezky našich rakouských sousedů, státní hranice je vzdálená jen necelý kilometr. Výlet do termálních lázní Laa nebo samotné Vídně.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem nebo prostřednictvím Facebooku.
Věříme, že se Vám u nás bude líbit a domů se vrátíte odpočinutí a plní nové energie.

Místo akce