Minulej pátek, devatenáctýho, jsme se s chotí vypravili na Open air turné 2015 skupiny Kabát do Teplických Stínadel. Parkujeme celkem slušně poblíž centra, takže na stadion do máme deset, patnáct minut. Přicházíme poměrně brzo, a proto máme luxusní místa před podiem, tedy jen pár metrů od kapely. Ivana sice nemá ráda “oční kontakt”, ale tady se nemusela bát, že se jí budou na něco ptát 🙂 . Na stadionu potkáváme všechny Habadovic děti napříč několika manželstvími…

Jako předkapela vystoupila Teplická skupina Blue Rocket, která hrála perfektní rock and roll a dokonce česky!!! Po jejich hodinové produkci nastala kraťounká technická přestávka. A pak už z poza podia foukla mlha. Pak ještě jednou, a znovu. A potom už KABÁTi !!!

Jo, jako vždy perfektní, hráli starší pecky, ale hlavně nové, z posledního alba “Do Pekla Do Nebe”. Před námi na zemi ležela přes celé podium řada beden se subwoofery, takže Ivaně vlály vlasy jako v průvanu… Atmosféra perfektní, i když trochu komornější než na Vypichu. Domů odjíždím se zalehlým levým uchem, ale během následujících dvou dnů to po léčení Habány přešlo 🙂 .

Tak zase někdy příště na Kabátech!!!

Jo, a proč se příspěvek jmenuje Houby magický? Byla to jediná píseň z nového alba, kterou bohužel nezahráli. Je pravdou, že by se asi zrovna na stadion moc nehodila, ale poslechnout si jí můžete o řádek níže 😎 .