Hop a jsme v novém roce! Jak už jsem psal v předchozím příspěvku, skončil jsem na katastru a mám teď jen jedno zaměstnání. Zatím se to nějak moc neprojevilo na volném čase, ale to je asi tím začátkem roku. I když, dva víkendy jsem nebyl na radnici…

V lednu vyrážíme do divadla a hned první kousek byl luxusní: “Zpívání v dešti”. V jedné z hlavních rolí (Lina Lamontová) se objevila i má milovaná Karolína Herzinová 🙂 .

Po téměř čtyřech letech domácího téměř nicnedělání, jsem vyklidil bejvalej Honzovo pokoj a udělal si v něm útulek. A položil jsem tam nádhernou plovoucí podlahu. Už zbývá jen stojan na vína a odklidit pytel plyšáků 🙂 .

Z kuřat, co se nám “narodili” v létě, bylo nakonec pět kohoutů. Jak rostli, tak začali ve výběhu dělat pěknej bordel. Rvali se mezi sebou, se starým kohoutem, se slepicemi, tak jsme je sežrali. A takovej kohout na víně, s karlovarským knedlíčkem… Mňam!!!

Také jsem se dokopal k tomu, abych udělal rozlučku s kolegyněmi z katastru. S některejma jsem pracoval dvacet let… Dostal jsem od nich vína a dárkový koš a spoustu hubiček 🙂 .

V závěru měsíce nám do garáže přibyl nový traktor na trávu. Dvouválec Kawasaki, obsah koše 280 litrů, automatické řazení, no krasavec. Byl stejně drahej, jako Ivany auto 🙂 .