Ano, na pár dnů jsem si šel lehnout do nemocnice, aby mi tam trochu poladili to rameno, které jsem si přesně před rokem nabořil. MUDr. Rybář mě odeslal na ortopedii k MUDr. Pultarovi, který mě prohlédl a říkal, že by tam něco zbrousili, upravili atd. Tak jsem v pondělí nastoupil. Dopoledne jsem absolvoval předoperační vyšetření na interně a na ARO, kvůli narkóze. A pak jsem se celý den flákal. No flákal, chvilku jsem pracoval, chvilku hledal dárky na vánoce. Co si člověk nekoupí, to nemá 🙂 . V sedm poslední jídlo, v půl jedenáctý padám do peří.

Ráno měření teploty, cukru, snídani jen pozdravím. No co, v půl desátý jdu na kudlu, tak to nějak vydržím. Ale prd, na řadu jsem šel až v půl dvanáctý, protože mi to rameno chtěl dělat MUDr. Pultar za asistence Rybáře, tak se musel sladit čas. Teda doufám, že tam byl ten s velkým “R” 😆 . Na pokoji mi sestra prdla náladovku, a než jsem dojel na sál, tak už jsem napůl spal. Na sále si jen pamatuju, jak mi nabodla sestra žílu a dobrou noc.

Probudil jsem se kolem půl třetí a cítil jsem se v pohodě, akorát jsem měl žízeň jako prase. Odpoledne návštěvy, pak večeře, a pak volná zábava. No zábava, asi jako v nemocnici… Kolem osmé způsobili rozruch doktoři, kteří se na mě přišli podívat a vysvětlit mi, co mi s tím dělali. Sestřičky je samozřejmě tak pozdě nečekali, takže byly zašitý v sesterně, což se doktorovi moc nelíbilo a tak byla z chodby slyšet vzrušená debata doktor versus sestry 😀 . Když mi to vysvětlili, tak řekli, že pokud se nebude dít nic výjimečného, tak půjdu ve středu domů.

A šel jsem…