Poslední ples…

15. 3. 2015

Skupina Jaroslava Kleina

V sobotu jsme se zúčastnili posledního plesu v sezoně 2014/2015, a to sice plesu Vršanské uhelné a.s. Podle pozvánky k tanci hraje skupina Jaroslava Kleina a jako hosté jsou nominováni Monika Absolonová, Dalibor Janda a Helena Vondráčková, takže zábava může začít!

Jenže… Už první skladba (na parketě jsme byli druzí) od tanečního orchestru dávala tušit, že odchod Jardy Kleina do muzikantského nebe, se na kapele hodně podepsal. Copak dívčiny, to bylo dobré, ale pánové, co dříve zpívali vokály, na sólový zpěv opravdu neměli. Jeden halekal, jako když jdeme s chlapama z hospody, další polykal slabiky a poslední to nedotáhl ani na vysoké „cé“.

Ovšem v devět nastoupila Monika Absolonová, která nastavila onu pomyslnou laťku svým kolegům hodně, ale hodně vysoko! Zazněly skladby z muzikálů, ale i z jiných projektů. Pak chvilku hrála opět kapela, a my se pokoušeli o polku, ale nějak jsme vypadli ze cviku 🙂 . Potkáváme několik kamarádů a známých. Pak také naší potencionální snachu se sestřičkou, maminkou a se spoustou kamarádek.

Nastoupil Dalibor Janda a spustil starý pecky, což samozřejmě vždycky zabere. A zabralo. Byl dobrej, ale nebyl nej. Po Jandovi, a bez taneční vložky, nastupuje Helena Vondráčková. No… Zpívá určitě dobře, ale teplej kadeřník Robert, jí umí mnohem líp!!!

Mezi tím se družíme s rodinou Nedvědových. Zatím co Ivana s paní Nedvědovou (nakonec jsme si potykali, takže s Alenou) drbe mladý, já se jdu s Terkou ploužit, pak na panáka a zase ploužit. Cestou k baru, potkáváme kamaráda, kterému jen těžko vysvětlujeme, že Terka je moje snacha 😀 .

Nu a zazvonil zvonec a plesu je konec.

Tentokrát Teplice

Tentokrát Teplice

To mi takhle ve čtvrtek (9. června 2022) píše jeden držitel Thálie, jestli jdeme večer do Teplic na koncert, na kterém zpívá. Nějak jsem tento termín přehlédl a přiznám se, že se mi zrovna moc nechtělo. Přeposílám tuto informaci manažerce, která během chvilky odpoví,...

Jdi za štěstím

Jdi za štěstím

Ve středu (25. 5. 2022) jsme opět vyrazili do Prahy za kulturou. A tentokrát do divadla Broadway na koncert Mariana Vojtka a Bohuše Matuše. Klucí zpívali písničky Karla Gotta, a byla to opravdu pecka! Musel jsem uznat, že víc se Gottovi přiblížil Bohuš Matuš. Maroš to...

Změníme adresu!

Změníme adresu!

Tak jo, už po několikáté jsme v krátké době v Praze (neděle, 8. května 2022). A tentokráte jedeme do Karlína. Do Fóra Karlín. Parkujeme na Florenci, a těch pár metrů jdeme pěšky. Vstupenky máme VIP, a tak v klidu míjíme frontu, která začíná cca 200 metrů od vchodu. Až...

0 komentářů