Poslední ples…

15. 3. 2015

Skupina Jaroslava Kleina

V sobotu jsme se zúčastnili posledního plesu v sezoně 2014/2015, a to sice plesu Vršanské uhelné a.s. Podle pozvánky k tanci hraje skupina Jaroslava Kleina a jako hosté jsou nominováni Monika Absolonová, Dalibor Janda a Helena Vondráčková, takže zábava může začít!

Jenže… Už první skladba (na parketě jsme byli druzí) od tanečního orchestru dávala tušit, že odchod Jardy Kleina do muzikantského nebe, se na kapele hodně podepsal. Copak dívčiny, to bylo dobré, ale pánové, co dříve zpívali vokály, na sólový zpěv opravdu neměli. Jeden halekal, jako když jdeme s chlapama z hospody, další polykal slabiky a poslední to nedotáhl ani na vysoké „cé“.

Ovšem v devět nastoupila Monika Absolonová, která nastavila onu pomyslnou laťku svým kolegům hodně, ale hodně vysoko! Zazněly skladby z muzikálů, ale i z jiných projektů. Pak chvilku hrála opět kapela, a my se pokoušeli o polku, ale nějak jsme vypadli ze cviku 🙂 . Potkáváme několik kamarádů a známých. Pak také naší potencionální snachu se sestřičkou, maminkou a se spoustou kamarádek.

Nastoupil Dalibor Janda a spustil starý pecky, což samozřejmě vždycky zabere. A zabralo. Byl dobrej, ale nebyl nej. Po Jandovi, a bez taneční vložky, nastupuje Helena Vondráčková. No… Zpívá určitě dobře, ale teplej kadeřník Robert, jí umí mnohem líp!!!

Mezi tím se družíme s rodinou Nedvědových. Zatím co Ivana s paní Nedvědovou (nakonec jsme si potykali, takže s Alenou) drbe mladý, já se jdu s Terkou ploužit, pak na panáka a zase ploužit. Cestou k baru, potkáváme kamaráda, kterému jen těžko vysvětlujeme, že Terka je moje snacha 😀 .

Nu a zazvonil zvonec a plesu je konec.

Po pětadvaceti letech

Po pětadvaceti letech

Je tomu téměř pětadvacet let, kdy k nám švagr přivedl do našeho panelákového bytu takového nenápadného chlapíka, prodejce vysavačů. Tenkrát nabízel pro nás neznámou, ale prý velmi kvalitní značku vysavače. Ani nás nemusel dlouho přesvědčovat, měli jsme velký byt a...

Něco se rýsuje 2

Něco se rýsuje 2

Něco se rýsuje 2, něco se rýsuje 2, něco se rýsuje 2, něco se rýsuje 2, něco se rýsuje 2, něco se rýsuje 2, něco se rýsuje 2, něco se rýsuje 2, něco se rýsuje 2, něco se rýsuje 2, něco se rýsuje 2, něco se rýsuje 2, něco se rýsuje 2, něco se rýsuje 2, něco se rýsuje...

Jedeme do Kadaně

Jedeme do Kadaně

Bylo to takové obyčejné sobotní ráno. Tedy až do té doby, než nám zavolal Pavel, že je v nemocnici v Kadani, a že tam bez objednání očkují proti covidu, a ať přijedeme taky, že tam není téměř žádná fronta, maximálně na hodinu. Chvilku nám trvalo, než jsme tu informaci...

0 komentářů