Dneska to bylo s procedurami jako včera a ještě jsem to vylepšil o to, že jsem nestihl oběd 🙂 . Po poslední proceduře jsem také stejně jako včera na chvilku padl do postele, a pak vyrazil na zelenou trasu. Průvodce jsem raději ani nečetl, abych nebyl zklamanej. Trasa vedla na východ města, převážně po asfaltových cestách lesem. Bylo horko a tak jsem vyrazil jen v triku. V lese jsem objevil hospůdku jako by vypadla ze hry Hospoda Na Mýtince. Dneska však žádné stařenky, žádné pivo a pokračuji dál. Pak v lese potkám bloudící dvojici Němců. Normálně měknu a jdu do sebe. Už dopoledne jsem pomáhal na hotelu jedné notně zmatené Němce najít její pokoj. Spletla se o barák a dvě patra 🙂 . Těmhle jsem zase na mobilu ukázal, kde se nachází hotel Zátiší. Totiž téměř v centru, ne v lese na palouku, kam mířili 🙂 . Pomalu jsem došel k pramenu Natálka, kam už jsem jednou došel, ale z druhé strany. Cestou zpět do města nenápadně rekognoskuju terén, jak se bezbolestně dostat do dolu, kde se těží rašelina. A myslím, že jsem cestu našel. Poprchává. Prší. Leje. Stojím pod mostem. Když to trochu polevilo, přesunul jsem se do města, kde jsem zakoupil sobě dvojitou oplatku.

Pak jsem kličkoval mezi kapkami deště do hotelu. Pak se teprve spustil pořádný lijavec. Shodil jsem ze sebe mokré hadry a hodil je na topení a vyvolávám fotky.

Když jsem celkově oschnul, vyrazil jsem na večeři. A tam jsem si vynahradil ten oběd. Grilované vepřové medailonky naložené v černém pivu, grilovanou zeleninu a rýži. To celé zalité pivem.

Fotky z dneška jsou TADY.

A ještě horká novinka. V Chebském deníku čtu, že “Kriminální policie vyšetřuje současný pronájem kempu Amerika ve Františkových Lázních.” Díval jsem se po netu, co je zač ten bývalý starosta, a našel jsem mimo jiné, kde bydlí 🙂 .