Dneska ráno v klídku procedury a rozlučka s fyzioterapeutkou, která odjíždí na dovolenou. Na další týden dostanu prý jinou, mladou 🙂 . Pak už následoval oběd, opravdu pidi odpočinek a vyrážím na výlet. Dneska na zámek Kynžvart a do Mariánských Lázní.

Po příjezdu k zámku Kynžvart začalo lejt jako prase, tak sedím v autě a čekám. Asi po čtvrt hoďce se to přehnalo a vyrážím do terénu. Do zámku nejdu, průvodce, jen ho obcházím parkem kolem do kola. Pak se jdu podívat k bývalému zámeckému pivovaru a na golfové hřiště. A následuje přesun do Majoránek 🙂 . Po příjezdu na centrální parkoviště mačkám čudlík a na displeji se ukáže hláška “Chyba lístku” a přístroj ošklivě zavrčí. Mačkám čůdl znovu a znovu to samé. A ještě jednou a ještě jednou. Z kukaně vyletí dědek s nůžkama a žene se ke mě! Tak ne, naštěstí se hnal k tomu automatu a jal se ho opravovat. Musel jsem si ho vyfotit 🙂 . Protože zítra začíná v Mariánkách lázeňská sezóna, probíhala už dnes generálka. Generálkovali jak stánkaři a umělci, tak i návštěvníci. Všech tam bylo hodně! Tak se tam tak procházím, ochutnávám co se dá a vyhejbám se lidem. Konstatuji, že už to nejsou lázně, ale velké město. Vybral jsem si ty Frantovy dobře!!!

Taky jsem trochu fotil a fotky jsou TADY.

Trochu jsem poladil fotogalerii i foťák, a u fotek, které mají v popisku dole takovou slzu, se dá po kliknutí právě na tu slzu, zobrazit mapa s umístěním, kde byla fotka vyfocena.