Dnešní den bych začal včerejší nocí. Umělec z Prahy totiž psal, že bude na Barrandově v pořadu “To byl náš rok – 1995”. Za pět půl desátý sedím před bednou. A umělec vystoupil přesně ve čtvrt na dvanáct. Je jasný, že jsem si vypil rozpitou láhev Habánů, a k tomu i tu na dnešní den 🙂 .

FB-Marian

K snídani dneska nebyla vajíčka a klobásy, ale taková malá vzpomínka na Itálii. Takže croissanty. Tři 🙂 . Dopoledne pak normálně procedury zakončené vynikajícím obědem. Po obědě jsem si naplánoval velký klid na lůžku, abych dohnal tu včerejší noc a vypité víno. Vzbouzím se akorát na hokej. Jdu se dívat dolů do kavárny. Po druhé třetině odcházím bloumat jen tak do města a hokej sleduju na mobilu. Jak to dopadlo všichni víme. No, aspoň nebudou mít v Rusku takovou tlačenici na letišti. Dám si tedy dvě černý piva a pomalu a okruhem se vracím na pokoj a na večeři. Sakra, mě se bude po těch jídlech tady stýskat!!!

Mňo a po večeři se usazuji k telce a sleduji nemocnici Motol. Dneska to bylo fakt hustý! Ale jsou to machři. Po telce píšu deník a srkám dvojku vína, kterou jsem si dotáhnul z baru.

A fotky z dnešního dne NEJSOU 🙂 .