Už se to blíží…

9. 11. 2011

PremiéraJak tak koukám, už jsem sem hezkou řádku dní nic nenapsal. Musím to napravit, takže hezky popořadě. Na konci září jsme i se zvířátkama (Bobík a Oslík) ještě stihli muzikál Dracula. Už jsme ho sice viděli, ale když ten Vojtko tak škemral aby jsme zase přijeli… Přeci mu nezkazíme večer, že? Představení bylo přesně podle očekávání superiózní!
Následující víkend jsem si udělal sólo výlet do Prahy na letiště. Přiletěl se tam ukázat Airbus 380. í‰ro pěkný, ty davy lidí taky. Ale stálo to za to!
Pak už tu byl říjen a opět jedeme do Prahy, tentokrát se jedeme kouknout ke Kubovi do bytu, pak ke Sváťovi do Čestlic, a pak do restaurace Brasileiro,  zakousnout se do masa z mladých býků. I tady se obsluha snažila, aby se nám tam líbilo. A líbilo!!
Na našem domečku začala rekonstrukce fasády. Průběh dobrý, ale štít tak neskutečně zmrvili, že ho musejí předělat.
V následujícím týdnu jdeme v Mostě na koncert Vivaldianno, tedy na Jaroslava Svěceného a Michala Dvořáka. Hezký a moc zajímavý projekt je to. A už tu máme neděli, a to pro změnu jedeme zase do Prahy. Tentokráte do divadla Karlín a na operetu Polská krev. No co dodat? Opět super!!!
Tak, a teč se konečně dostávám k té fotce nahoře. už jenom dvakrát vyspíme a jedeme na premiéru muzikálu Quasimodo do divadla Hybernia. Trapl, Vojtko, hmmmmmm…..

Tentokrát Teplice

Tentokrát Teplice

To mi takhle ve čtvrtek (9. června 2022) píše jeden držitel Thálie, jestli jdeme večer do Teplic na koncert, na kterém zpívá. Nějak jsem tento termín přehlédl a přiznám se, že se mi zrovna moc nechtělo. Přeposílám tuto informaci manažerce, která během chvilky odpoví,...

Jdi za štěstím

Jdi za štěstím

Ve středu (25. 5. 2022) jsme opět vyrazili do Prahy za kulturou. A tentokrát do divadla Broadway na koncert Mariana Vojtka a Bohuše Matuše. Klucí zpívali písničky Karla Gotta, a byla to opravdu pecka! Musel jsem uznat, že víc se Gottovi přiblížil Bohuš Matuš. Maroš to...

Změníme adresu!

Změníme adresu!

Tak jo, už po několikáté jsme v krátké době v Praze (neděle, 8. května 2022). A tentokráte jedeme do Karlína. Do Fóra Karlín. Parkujeme na Florenci, a těch pár metrů jdeme pěšky. Vstupenky máme VIP, a tak v klidu míjíme frontu, která začíná cca 200 metrů od vchodu. Až...

0 komentářů