PremiéraJak tak koukám, už jsem sem hezkou řádku dní nic nenapsal. Musím to napravit, takže hezky popořadě. Na konci září jsme i se zvířátkama (Bobík a Oslík) ještě stihli muzikál Dracula. Už jsme ho sice viděli, ale když ten Vojtko tak škemral aby jsme zase přijeli… Přeci mu nezkazíme večer, že? Představení bylo přesně podle očekávání superiózní!
Následující víkend jsem si udělal sólo výlet do Prahy na letiště. Přiletěl se tam ukázat Airbus 380. í‰ro pěkný, ty davy lidí taky. Ale stálo to za to!
Pak už tu byl říjen a opět jedeme do Prahy, tentokrát se jedeme kouknout ke Kubovi do bytu, pak ke Sváťovi do Čestlic, a pak do restaurace Brasileiro,  zakousnout se do masa z mladých býků. I tady se obsluha snažila, aby se nám tam líbilo. A líbilo!!
Na našem domečku začala rekonstrukce fasády. Průběh dobrý, ale štít tak neskutečně zmrvili, že ho musejí předělat.
V následujícím týdnu jdeme v Mostě na koncert Vivaldianno, tedy na Jaroslava Svěceného a Michala Dvořáka. Hezký a moc zajímavý projekt je to. A už tu máme neděli, a to pro změnu jedeme zase do Prahy. Tentokráte do divadla Karlín a na operetu Polská krev. No co dodat? Opět super!!!
Tak, a teč se konečně dostávám k té fotce nahoře. už jenom dvakrát vyspíme a jedeme na premiéru muzikálu Quasimodo do divadla Hybernia. Trapl, Vojtko, hmmmmmm…..