Polská krev

Tak, měsíc utekl jako voda a jsem tu zpět. Co se mezitím událo, nastíním v několika málo řádcích. Praha nám nějak přirostla k srdci, takže po Polské krvi, vyrážíme do Prahy znovu, a tentokrát na muzikál Quasimodo, v divadle Hybernia. Hlavní roli opět ztvárnil božský Marián. Po skončení představení zůstáváme asi hodinku na rautu, a pak uháníme k domovu. Doma se zatím pomalu (opravdu pomalu) dokončuje fasáda. Do Prahy se ještě párkrát vracíme makat na Kubově bytě. Jednou tam jedeme makat s tím, že si pak dáme žraloka v jedné božské restauraci, jenže:-) Dokončíme naplánované práce, převlíkneme se, sbalíme nářadí a šup k autu. Jenže auto bylo v prd**i. Tedy odtažené měšťákama na záchytné parkoviště. Celkem je chápu, den před tím obvinila státní policie ředitele městské policie, z přijímání úplatků, takže msta byla sladká. Hodinu a půl si jedeme MHD pro auto, pak jsme chtěli na žraloka, jenže mi nešla navigace, tak že prd. Večeříme v mekáči a pádíme domů.

Mezi další návštěvou Prahy, proběhla ještě oslava u Vaňků, ze které mám jednu vtipnou příhodu, se kterou jsem měl již několikrát při vyprávění v různých kolektivech obrovský úspěch. V obavě o svůj život, ji zde bohužel nemohu publikovat:-)

Hurá, hurá, fasáda je dokončena. Museli sice předělat štítovou zeč, ale nakonec dopadlo všechno dobře.

A už jsou tady Vánoce. Dva dny před rozbalováním dárků jedeme opět do Prahy. My dva, babička Hana a Uršula Kluková. A jedeme kam? Do divadla Karlín. A jedeme na co? Na Polskou krev. A hlavní roli hraje kdo? No přeci Marián Vojtko. První třetina byla na mě moc pomalá, ale pak se to rozjelo, a nakonec jsem se musel přivázat k sedačce, abych netleskal ve stoje!

Povídání na tomto webu je absolutně apolitické, ale musím dnes učinit jednu výjimku. Pár dnů před Vánoci zemřel prezident Československé a následně pak České republiky, pan Václav Havel.

A jsou tady Vánoce. Letos proběhli nějak v poklusu, ale dobrý. Stromeček jsme museli pořádně oholit, aby se pod něj vešly všechny dárky!!! Byl jsem strašně hodnej, a jak jsem tak koukal, ostatní taky. Před samotným nadělováním, jsem si ještě musel odskočit SEM, ale pak už jsem byl jen doma!!!