Víkend na Slapech – 1. den

5. 7. 2011

SlapyRáno před odjezdem jdeme nejdříve zrekonstruovat pomník válečným hrdinům. Myslel jsem si, že tam strávíme maximálně hodinku, ale nakonec se ukázalo, že to byla práce pro tři lidi na tři hodiny:-)
Po návratu domů házím do sebe oběd, a pak už frčím pro babičku Zdenu, aby nám pohlídala ranč. Cestou si ještě kupuji nový držák na GPS, protože ten původní mi slítnul na zem a rozložil se.
Pak už nic nebrání odjezdu na přehradu. Za necelé dvě hoďky jsme na místě. Naše parta obývá čtyři chatičky bývalého podnikového tábora, bez vody, bez elektriky, bez záchodu. Ale co na tom, důležitější jsou lidi. A že tu byla dobrá parta! Dáváme prvního panáka, a pak se hned připravuje večeře, protože místní jedli už v jedenáct, tak že mají hlad. Průběžně pijeme a jíme a kecáme až do půlnoci. Pak se Ivana snažila rozsvítit plynovou lampu, no a těsně před svítáním se jí to povedlo.

Loučeň – 3. den

Loučeň – 3. den

Už vpůl deváté otevíráme oči a za oknem už zase svítí ta žlutá koule. Jdeme na poslední zámeckou, snídani, a pak balíme. Po zaplacení útraty vrecepci, se jdeme ještě projít do parku a proběhnout pár labyrintů. A pak už odjíždíme. Nejedeme rovnou domů, ale jedeme do...

Loučeň – 2. den

Loučeň – 2. den

Půl deváté a krásně vyhajaný jdeme na snídani. Venku se už teč vaří vzduch, tak uvidíme, jak to dneska přečkáme. Po snídani vyrážíme na chvíli do místních lesů a podívat se na lesní studánku. Cestou potkáváme nádherně zrekonstruovanou myslivnu. Cestou zpět koukáme po...

0 komentářů